Торгове обладнання є одним із головних елементів для продуктових і харчових магазинів, супермаркетів, бутиків та інших магазинів різної специфікації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал полиці | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 933 ₴




Відправка з 07 травня 2026
