Стенд торговий перфорований під гачки поворотний 600х300х300 мм
4 264 ₴
- Під замовлення
Відправка з 15 травня 2026+380 (95) 577-69-69
- +380 (68) 577-69-69Вайбер, Телеграм
- +380 (73) 577-69-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
УВАГА! Гачки у вартість не входять! Їх кількість та розміри обираються індивідуально в залежності від габаритів Вашого товару.
Стенд торговий перфорований під гачки поворотний касовий 600х300х300мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стенд |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 264 ₴



