Навісне торгове обладнання з металу серії «Pillar» для магазинів різноманітної спрямованості: під одяг, взуття, аксесуари, посуд, сувеніри та інші товари.
В основі конструкції - металеві стійки, що встановлюються окремо, або перфоровані рейки, які фіксуються до стіни. Комплектується обладнання навісними полицями на кронштейнах різної глибини, вішалками, трубою для аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стенд |
| Призначення | Для одягу |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Метал |
| Регульовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1585 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








Відправка з 11 травня 2026
