
Стелаж із ДСП білий із накопичувачем зі скляними поличками "СТАНДАРТ" СТ-6.2 200х100х34
10 262 ₴
- Під замовлення
- Код: СТ-6.2
Відправка з 07 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Обладнання для магазинів із ДСП є важливим елементом харчових і продуктових магазинів, різного напрямку та площі. Правильно обрані торгові меблі для магазину підкреслять його унікальність, привабить нових клієнтів і підвищить обсяги продажів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Стелажі |
| Колір каркасу | Білий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 262 ₴



