Торговий Прилавок з ДСП Дуб Сонома з висувним ящиком "СТАНДАРТ" СТ-11.2(60) 88х60х45см
3 880 ₴
- Під замовлення
- Код: СТ-11.2(60)
Відправка з 07 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Обладнання для магазинів з ДСП являє собою важливий елемент продовольчих і продуктових магазинів, різного напрямку і площі. Правильно обрана торгова меблі для магазину підкреслить його унікальність, приверне нових клієнтів і підвищить обсяги продажів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Вид | Торговий прилавок |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 880 ₴



