Магазини і торгові точки невеликих розмірів вимагають особливого підходу до власного оформлення. Адже потрібно задіяти кожен сантиметр торгової площі з найбільшою ефективністю. Сучасні економпанелі, що представляють собою різні за формою і розміром полиці і кріплення, які дають можливість максимально виграшно і практично оформити торгові точки будь-якої площі.
Вартість гачків та полок:
Гачок 10 см - 21грн
Гачок 15 см - 25грн
Гачок 20 см - 27грн
Гачок 25 см - 28грн
Гачок 30 см - 30грн
Гачок флейта (7 кульок) - 59грн
Гачок флейта (9 кульок) - 68грн
Полка 100х30см із ДСП з кронштейнами - 630грн
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ДСП |
| Тип | Стенд |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 792,30 ₴





Відправка з 07 травня 2026
