Магазини та торгові точки малих розмірів потребують особливого підходу до власних оформлень. Адже потрібно залучати кожен сантиметр торгової площі з найбільшою ефективністю. Сучасні економії мають різні форми та розміри полиці та кріплення, завдяки яким можна отримати найвищу виграшну і практично оформити торгові точки будь - якої площі.
Цінність гачків:
Гачок 10 см - 21грн
Гачок 15 см - 25грн
Гачок 20 см - 27грн
Гачок 25 см - 28грн
Гачок 30 см - 30грн
Гачок флейта (7 кульок) - 59грн
Гачок флейта (9 кульок) - 68грн
Полка 100х30см із ДСП з кронштейнами - 630грн
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ДСП |
| Тип | Стенд |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 949 ₴







Відправка з 07 травня 2026
